Wybory prezydenckie odbędą się jednak na Facebooku

Przed nami wybory prezydenckie. Z powodu epidemii koronawirusa i tego, że Poczta Polska nawet na co dzień ma problem z dostarczeniem listu w terminie, odbędą się jednak na Facebooku. Jeśli chcesz, aby prezydentem został Andrzej Duda, daj lajka. Jeśli opowiadasz się za innym kandydatem, zrób Wrr.

Wygrywa ten kandydat, który otrzyma najwięcej lajków. Ten system głosowania wzorowany jest na niemieckim i zazdroszczą go nam inne kraje.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1064950900571605&id=267945053605531

Wybory prezydenckie – jak głosować? Przegląd kandydatów

Oto krótki przegląd kandydatów (w kolejności alfabetycznej):

Andrzej Duda – Jeśli uważasz, że PRL było najgorsze, a potem nadeszły lata, gdy liberałowie doprowadzili kraj do ruiny, ale na szczęście w 2015 roku stał się cud i Polska stała się krainą mlekiem i miodem płynącą, jedna piąta to więcej niż połowa oraz że za Gierka było najlepiej, Andrzej Duda to kandydat dla ciebie.

Krzysztof Bosak – Jeśli jednak uważasz, że PO i PiS są siebie warte, gardzisz komuną oraz jesteś osobą przekonaną, że imigranci to nieroby, ale sam utrzymujesz się głównie z zasiłków, głosuj raczej na Krzysztofa Bosaka. Tak jak i ty, on też uważa, że homoseksualiści powinni albo siedzieć w szafie, albo wziąć ślub z kobietą. Co sam niedawno zrobił.

Robert Biedroń – Jeśli jedyna nauka, jakiej osiągnięcia ignorujesz, to ekonomia, a w solidarności z pracownikami Amazona zdarzyło ci się odmówić zjedzenia podanego ci na przyjęciu kawioru oraz nie pamiętasz, aby kiedykolwiek wyproszono cię z galerii sztuki współczesnej, Robert Biedroń to zdecydowanie twój kandydat.

Szymon Hołownia – Jeśli w sumie może byś oddał(a) głos na Kidawę, ale chcesz pokazać żółtą kartkę rządzącym tym krajem przez ostatnie dziesiątki lat elitom, czyli przede wszystkim samej(mu) sobie.

Małgorzata Kidawa-Błońska – To kandydatka dla osób, którym generalnie nie przeszkadza przyłączenie Polski do Niemiec, szczególnie że sami mają do granicy jakieś 7 kilometrów, a jest to przede wszystkim granica wytrzymałości psychicznej, bo w kraju łamana jest Konstytucja.

Władysław Kosiniak-Kamysz – Jeśli jesteś ze wsi, ale mimo że sam brzydzisz się gejostwa, to jednak z niesmakiem patrzyła(e)ś, jak reszta wsi z widłami w dłoniach wygoniła z niej dwóch takich chłopaków i regularnie myjesz ręce.

Źródło: Facebook


Polecam: Andrzej Duda i jego Twitter to największy rywal Dudy w kampanii Duda 2020

Dodaj komentarz