Żenada! Prezydent Duda przez 8 lat nie nauczył się angielskiego [WIDEO, KTÓRE BOLI]

Po latach zarzutów ze strony PiS o zdradę narodową w stosunku do opozycji za mówienie źle o Polsce na arenie międzynarodowej, politycy tej opcji ruszyli do robienia dokładnie tego samego, tylko jakby bez kontaktu z tzw. bazą, czyli przede wszystkim rzeczywistością. Dobrze przynajmniej, że Duda wciąż nie umie w angielski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I tak prezydent Duda w Davos stwierdził właśnie znowu, że Kamiński i Wąsik są więźniami politycznymi.

Niektórzy na polskiej scenie politycznej i niektórzy sędziowie w Polsce uważają inaczej, że może nie należy prowadzić walki z korupcją, że może korupcja nie jest ich zdaniem czymś patologicznym

Andrzej Duda w Davos 2024

Czego Duda z okazji tej powtarzanej już wielokrotnie bajki nie mówi, e Kamińskiemu i Wąsikowi przez lata działań nikogo za korupcję złapać się nie udało. Ich akcje, w trakcie których dodatkowo – jak stwierdził sąd – łamali prawo, kończyły się fiaskiem.

Andrzej Duda w Davos kaleczy angielski [WIDEO]

W tym kontekście może dobrze, że prezydent Duda (mimo wielomilionowego budżetu i wysokich zarobków własnych, z których raczej dałoby się zatrudnić jakiegoś tutora), przez dwie swoje kadencje nie nauczył się angielskiego, czego rok do roku dowodzi w Davos*:

A może się czepiam i chęci były, tylko zabrakło zdolności poznawczych?

*Nagrania z lat wcześniejszych i teraz.

Dodaj komentarz